O nas

Marka

Urodzeni Patrioci to polska marka odzieży patriotycznej. Rok założenia definiujemy na 2014, jednak sam pomysł i przygotowania rozpoczęliśmy dużo wcześniej. Naszą pasją jest historia Polski, która stała się podwaliną pomysłu na stworzenie odzieży upamiętniającej nasze korzenie.

Kierujemy nasze produkty do ludzi wyjątkowych, którzy podobnie jak my, są dumni że żyją w kraju z tak głęboko zakorzenionymi tradycjami, jakim jest Polska. Nie wstydzą się wyrażać swojego patriotyzmu, poglądów oraz wartości którymi się kierują i wyznają w życiu codziennym. Dbają o zachowanie tradycji narodowych i pamięci o losach naszych przodków. Urodzeni Patrioci to nie tylko marka odzieżowa to przede wszystkim forma wyrażenia samego siebie.


Polska produkcja
Wszystkie produkty oferowane Państwu przez markę Urodzeni Patrioci szyte są od podstaw w polskich szwalniach. Do produkcji odzieży używamy dzianin, tkanin oraz dodatków wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Gwarantuje to najwyższą jakość oferowanych produktów. 


Nasza dewiza: "Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu"
Dajemy 100% gwarancji na to, co sprzedajemy. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w sklepie Urodzeni Patrioci były dla naszych klientów czystą przyjemnością. Łatwy w obsłudze i przejrzysty sklep ma Państwu to ułatwić. Dzięki opiniom klientów możemy systematycznie rozwijać naszą działalność.