Dumnie i stylowo

Pod marką Urodzeni Patrioci kryją się dwie niezależne linie odzieżowe Duma i Styl, które wyróżniają się indywidualnymi cechami, stylem oraz wzornictwem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa odnalazł coś wyjątkowego dla siebie w ofercie marki patriotycznej Urodzeni Patrioci.


Kolekcja Duma
Bazowa linia marki Urodzeni Patrioci charakteryzująca się dużymi i wyrazistymi nadrukami nawiązującymi często do ważnych wydarzeń mających wpływ na historie Polski. W odzieży kolekcji Duma głównie skoncentrowaliśmy się nad konkretnym oraz mocnym przekazem.Staramy się, aby tematyka wzorów była różnorodna i każdy z naszych klientów mógł znaleźć coś dla siebie z czym będzie mógł się identyfikować i nosić z dumą.Kolekcja Styl
Linia odzieży w której na pierwszym miejscu postawiliśmy na dyskrecje i stylistykę wzorów. Nadruki w dłużej mierze wykonane są techniką eleganckiego haftu. Wzornictwo w kolekcji Styl cechuje duża ilość detali takich jak dodatkowe dedykowane naszywki, gumy itp. Linia odzieży do codziennego użytku do pracy, szkoły na uczelnie czy do pubu.