Wielka Polska

Koszulka patriotyczna marki Urodzeni Patrioci. Głównym motywem koszulki jest dopracowany wiele szczegółów i detali autorski projekt marki Urodzeni Patrioci, w postaci rysowanego od podstaw orzełka. Orzeł trzyma powiewającą szarfę z hasłem „Wielka Polska”.

Ciemnoszary
Sitodruk
100% bawełna
210 g/m2
Żakardowa
Naszywka gumowa
Naszywana biało-czerwona łatka w karku. Potnik drukowany z hasłem "Wyprodukowano w Polsce"
Vlepki Patriotyczne Gratis!
69,00 zł

Ciemnoszara koszulka patriotyczna marki Urodzeni Patrioci wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Uszyta i wyprodukowana w Polsce. Głównym motywem koszulki jest dopracowany wiele szczegółów i detali autorski projekt marki Urodzeni Patrioci w postaci dumnego orzełka rysowanego od podstaw. Orzeł trzyma powiewającą szarfę z hasłem „Wielka Polska”.Wielka Polska

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia złożone w sklepie Urodzeni Patrioci dochodziły do Państwa jak najszybciej. Zamówienia dostarczamy do klienta wyłącznie przesyłkami priorytetowymi. Standardowy czas dostawy zamówienia od wysyłania przesyłki to 1-2 dni robocze. Przesyłki nadawane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Dostępne formy płatności:

Płatność przy dbiorze
Przy wyborze tej formy płatności za przesyłkę zapłacisz w momencie dostarczenia produktu dostawcy przy odbiorze przesyłki. W przypadku gdy osoba dostarczająca przesyłkę nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, pozostawi awizo do odbioru paczki na poczcie.

Wpłata na konto-przedpłata
1) Klasyczny przelew  bankowy. Przy wyborze tej formy płatności po zatwierdzeniu zamówienia na konto klienta przyjedzie e-mail z numerem konta oraz danymi do przelewu. Zamówienie zostanie wysłane do klienta po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W tytule przelewu prosimy o wpisanie „Numeru zamówienia”.

2) Błyskawiczny przelew online za pośrednictwem płatności Przelewy24. Umożliwia wygodne, szybkie i bezpieczne regulowanie płatności. Zamówienie zostanie wysłane do klienta niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.


Istnieje możliwość wysyłki zagranicznej. W celu ustalenia szczegółów oraz kosztów wysyłki prosimy o uprzedni kontakt

Wszystkie produkty oferowane Państwu przez markę Urodzeni Patrioci szyte są od podstaw w polskich szwalniach. Do produkcji odzieży używamy dzianin, tkanin oraz dodatków wyłącznie od sprawdzonych polskich dostawców z którymi współpracujemy już od wiele lat, żeby spełnić Państwa wysokie oczekiwania. Gwarantuje to najwyższą jakość oferowanych produktów. Na wszystkie produkty marki Urodzeni Patrioci udzielamy dwuletniej gwarancji.
Wymiana

Najbardziej zależy nam na Państwa zaufaniu i wygodzie, dlatego każdy zakupiony towar w sklepie Urodzeni Patrioci można bezproblemowo w ciągu 14 dni od daty odbioru wymienić na inny rozmiar. Jesteśmy rzetelnią firmą, co gwarantuje, że zakupy na naszej stronie są bezpieczne i bezstresowe.


1.Wymianie podlegają wyłącznie towary nieużywane, nieuszkodzone.

2.Decydując się na wymianę produktu na inny rozmiar płacisz wyłącznie za odesłanie produktu do sklepu, przedmiot wymieniany wysyłany jest na koszt sklepu.

3.Przed wymianą prosimy uprzednio o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów dostępności rozmiaru wymienianego produktu.

4
.Prosimy do wymienianego towaru dołączyć wypełniony formularz wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację wymiany.

5.Wymieniany towar wraz z formularzem należy przesłać na poniższy adres:

Urodzeni Patrioci Łukasz Mizerski
Dąbrowskiego 225/243 lokal.4
93-231 ŁódźZwrot

1 Masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

2.Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym. Będziemy wdzięczni, jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu.

3.Koszty odesłania do nas zwracanego towaru ponosi Klient. Nie przyjmujemy towaru przesłanego do nas w formie przesyłek za pobraniem.

4.Przed dokonaniem zwrotu prosimy uprzednio o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów zwrotu.

5.Zwrotu wpłaty za zwaracany produkt dokonamy przelewem bankowym w przeciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej na rachunek wskazany przez klienta.

6.Prosimy do zwracanego towaru dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu.

7.Zapakuj zwracany produkt i wraz z niezbędnym formularzem zwrotu i paragonem odeślij go na adres:

Urodzeni Patrioci Łukasz Mizerski
Dąbrowskiego 225/243 lokal.4
93-231 ŁódźOceń 
2016-03-07

wymagający

Jak zawsze najwyższa klasa w jakości i wyglądzie!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-10-21

Koszulka pierwsza klasa

Koszulka świetna: bardzo dobre i estetyczne wykonanie, nadruk pierwsza klasa. Kupiona dla kogoś w prezencie, ale myślę, że nie będzie jedyną zakupioną przeze mnie.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-09-14

koszulka

Dzisiaj dojechala do mnie koszulka jest zajebista.Nadruk oraz sama koszulka jest super wykonane.100% polecam ten sklep.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-05-25

Jakość bardzo dobra

Miałem kilka koszulek z różnych firm z motywem orła, ale ten jest najlepszy. Po prostu jest świetny. Nie ma osoby na ulicy co by przeszła obojętnie :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-05-03

Orzeł

Orzełek jest po prostu mistrzowski. Bardzo udany zakup. Dzięki

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-04-21

Koszulka

Witam,

Jedna z najlepszych koszulek patriotycznych jakich miałem w posiadaniu. Orzeł został wykonany mistrzostwo świata.Flaga Polski w karku zajebista :)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2015-03-19

Wielka Polska

Koszulka mega! Materiał bardzo dobry, nadruk trwały. Fajny krój.Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Wielka Polska

Wielka Polska

Koszulka patriotyczna marki Urodzeni Patrioci. Głównym motywem koszulki jest dopracowany wiele szczegółów i detali autorski projekt marki Urodzeni Patrioci, w postaci rysowanego od podstaw orzełka. Orzeł trzyma powiewającą szarfę z hasłem „Wielka Polska”.

Napisz opinię

Tylko w Marcu! Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150zł

W sklepie Urodzeni Patrioci obowiązuje PROMOCJA w postaci DARMOWEJ DOSTAWY do klienta przy zakupach za kwotę minimum 150zł. Promocyjna dostawa obowiązuje na terenie Polski.

Pakiet vlepek patriotyczych gratis!

Do każdego złożonego zamówienia w sklepie Urodzeni Patrioci, otrzymują Państwo GRATIS komplet vlepek patriotycznych. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Nie zwlekaj i odbierz swój gratis.